Notikumu kalendārs

    Jūnijs    

Īstenots projekts “Esi vienmēr informēts”

17.11.2021, 09:34

 

Riebiņu novada domes izsludinātajā mazo grantu projektu konkursā “Iedzīvotāji veido savu vidi” iedzīvotāju iniciatīvas grupa "Mēs – Pieniņiem” saņēma finansējumu jauna informācijas stenda uzstādīšanai Pieniņu ciema centrā.

 

Mūsu iniciatīvas grupa vēlējās redzēt  Pieniņu ciema centru, tā apkārtni sakoptu, tīru un pievilcīgu cilvēkiem, kuri šeit dzīvo, apmeklē to vai vienkārši brauc garām. Pēdējā laikā bija aktualizējies jautājums par jauna informācijas stenda uzstādīšanu, jo līdzšinējais bija  fiziski nolietojies un drīzumā varēja kļūt nelietojams. Tādēļ kopīgi konsultējoties, tika nolemts piedalīties mazo grantu konkursā, lai uzstādītu jaunu informācijas stendu. Informācijas stends nepieciešams, lai iedzīvotājiem būtu pieejamas visdažādākās ziņas, kas saistītas gan ar darba piedāvājumiem, gan notikumiem, pasākumiem, izklaidi, pirkšanu, pārdošanu u. c..

 

Uz stenda tiek izvietota visdažādākā informācija: gan par pazudušiem mājas mīluļiem, gan pakalpojumu sniedzējiem. Tas ir izvietots centrā un visiem pieejams jebkurā diennakts laikā. Un lai arī strauji attīstās digitālā saziņa, šāds informācijas apmaiņas veids joprojām ir aktuāls un vajadzīgs.

 

 

Sadarbības partneris šajā projektā – SIA Koks LG. Tāpat tika piesaistīti brīvprātīgie no iniciatīvas grupas un ciema iedzīvotāji. Kopējās projekta izmaksas 372 EUR.

 

Paldies  Riebiņu novada domei un visiem, kas piedalījās projekta realizācijā!

 

Projekta vadītāja

Marija Giluče

Dalīties ar galeriju: