Notikumu kalendārs

    Jūnijs    

Īstenots projekts ziemas ķiploku ražošanas efektivitātes paaugstināšanai

03.11.2021, 14:39

 

Riebiņu novada dome šī gada pavasarī izsludināja konkursu uzņēmējiem 2021. gadā granta saņemšanai. Šī konkursa ietvaros tika piešķirts finansējums projekta “Ziemas ķiploku produkcijas ražošanas efektivitātes paaugstināšana Galēnu pagastā” īstenošanai  1720,00 EUR apmērā.

 

Projekta mērķis ir iegādāties miglotāju un zemes frēzi, tādējādi turpināt uzsākto uzņēmējdarbību Riebiņu novadā, arvien kvalitatīvāk audzējot un apstrādājot ziemas ķiplokus un paaugstinot ziemas ķiploku produkcijas ražošanas efektivitāti. Projekta īstenošanas rezultātā tiks nodrošināta kvalitatīva augsnes apstrāde un kvalitatīva ziemas ķiploku apstrāde pret dažādiem kaitēkļiem un slimībām, līdz ar to nodrošinot labāku ziemas ķiploku ražu, uzņēmējdarbības ilgtspēju savā pagastā un ziemas ķiploku produkcijas ražošanas efektivitātes paaugstināšanos.

 

 

Pamazām tiek apzināti potenciālie klienti ziemas ķiploku realizēšanai tirgū. Paplašinot produkcijas noietu un klientu loku, katru gadu pamazām ir plānots palielināt stādmateriāla daudzumu un platības, līdz ar to nodrošinot ilgtspēju ilgā laika periodā.

 

Liels paldies Riebiņu novada domei par atbalstu savas uzņēmējdarbības turpināšanai!

 

 

 

Projekta īstenotājs un jaunais uzņēmējs

Ernests Maceikevičs

Dalīties ar galeriju: