Notikumu kalendārs

    Janvāris    

“Vilkvālēs” dzimst jaunas idejas!

06.01.2021, 10:07

 

Riebiņu novada domes “Uzņēmēju grantu konkursa 2020” ietvaros tika piešķirts finansējums projektam “Kokapstrādes iekārtu iegāde uzņēmējdarbības uzsākšanai inovatīvu produktu ražošanai”.

 

Projekta mērķis – uzsākt un īstenot uzņēmējdarbību, radot jaunus un inovatīvus produktus, tādējādi nodrošinot uzņēmējdarbības attīstību un ienākuma līmeņa celšanos. Riebiņu novada Stabulnieku pagasta Cepernieku “Vilkvālēs” notika projekta aktivitāšu īstenošana.

 

 

Projekta ietvaros tika iegādātas iekārtas, lai varētu īstenot plānotās aktivitātes: kopējošā koka virpa, biezumēvele, skaidu nosūcējs, ekscentriskā slīpmašīna, asināšanas iekārta un 4 līmspiedes. Kopējās projekta izmaksas ir  EUR 2400,00, no tiem līdzfinansējums EUR 400,00 apmērā, kas tika segts no saviem līdzekļiem.

 

 

Pamazām tiek uzsākta netradicionālu interjera un dizaina priekšmetu gatavošana, virpotu trauku un sīko kokizstrādājumu gatavošana, izmantojot epoksīdsveķus un dabas materiālus. Nākotnē tiek plānota uzņēmējdarbības paplašināšanās. Paldies Riebiņu novada domei par piešķirto atbalstu.

 

Projekta īstenotājs

V. Gudļevskis

Dalīties ar galeriju: