Notikumu kalendārs

    Janvāris    

LU Dabas mājā notiks starptautiska meža nozares konference “Klimats, nākotne, meži”

22.01.2020, 10:00

 

22. janvārī plkst. 10:00 Latvijas Universitātes Dabas mājā notiks meža nozarei veltīta starptautiska konference “Klimats, nākotne, meži”, kurā par meža nozares aktualitātēm diskutēs Eiropas eksperti, vietējo ministriju pārstāvji, kā arī nozares uzņēmumi no Latvijas, Zviedrijas, Somijas un citām valstīm.

 

Latvijā, līdzīgi kā Skandināvijas valstīs, meža nozare ir viens no galvenajiem ekonomikas stūrakmeņiem, kas turklāt ļauj nodrošināt valsts ekonomisko attīstību un sabiedrības komfortu videi draudzīgi un ilgtspējīgi.

 

Novērtējot koksnes kā materiāla pozitīvo ietekmi uz vidi un cilvēku veselību, pasaulē koksne aizvien plašāk tiek izmantota būvniecībā un transporta nozarēs. Turklāt koksne pakāpeniski aizstāj naftas produktus enerģētikas, tekstila, pārtikas un auto ražošanas nozarēs.

 

Konferenci organizē biedrība “Zaļās mājas”, reģistrācija konferencei būs atvērta no 3. janvāra.

 

Mediju pārstāvji ir aicināti pieteikt dalību pasākumā līdz 21. janvārim, rakstot uz zane.zonne@prae.lv  vai zvanot pa tālruni 26999237.

 

Par biedrību “Zaļās mājas”

 

Organizācija, kuras mērķis ir veicināt ekoloģiski, ekonomiski un sociāli ilgtspējīgas dzīves vides kvalitātes paaugstināšanos, palielinot videi draudzīgu un atjaunojamu resursu izmantošanu sabiedriskajā un privātajā dzīves telpā, tādējādi mazinot globālo piesārņojumu un klimata izmaiņu draudus.

 

Vairāk informācijas:

Zane Zonne

“P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”

Mob.t: +371 26999237
e-pasts: zane.zonne@prae.lv

Dalīties ar galeriju: