Notikumu kalendārs

    Marts    

Riebiņu novada pašvaldība piedalās remigrācijas sekmēšanas projektā

03.12.2019, 16:57

 

Riebiņu novada dome informē, ka apstiprināts Latgales plānošanas reģiona sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) rīkotajā projektu konkursā domes iesniegtais projekta pieteikums. Aktivitāte tika rīkota VARAM prioritārā pasākuma 2019. – 2021. gadam “Diasporas likuma normu īstenošanai (atbalsta pasākums remigrācijas veicināšanai “Reģionālās remigrācijas koordinators”)  ietvaros.

 

Turpinot līdzšinējās aktivitātes remigrācijas veicināšanai, kuru rezultātā novadā atgriezušies remigranti, un veiksmīgo pašvaldības sadarbību ar Latgales plānošas reģiona koordinatoru, Riebiņu novada dome piedalās projektā “Remigrācijas sekmēšanas pakalpojumi pašvaldībās” plānoto pasākumu īstenošanā.

 

Saskaņā ar atbalsta pasākumu plānu, par saņemto finansējumu EUR 3600 tiks organizēta vizīte pie Anglijā vai Īrijā dzīvojošajiem latviešiem (diasporas). Lai sekmētu remigrāciju un darbu ar potenciālajiem remigrantiem/remigrantiem vietējā pašvaldībā, Riebiņu novada pašvaldības darbinieki turpinās iepazīties ar “labās prakses piemēriem” un apmeklēs ar remigrācijas jautājumiem saistītus pasākumus, kā arī ar domes finansējumu tiks izveidots video sveiciens – prezentācija, kas tiks ievietota sociālajos tīklos un ņemta līdzi vizītē pie diasporas kopienām/organizācijām ārvalstīs.

 

Projekts ilgs līdz 2020. gada 31. maijam. Informācija par projekta gaitu un rezultātiem tiks ievietota Riebiņu novada domes mājas lapā un Facebook.

 

 

 

Arnita Znotiņa,

projekta vadītāja

Dalīties ar galeriju: