Notikumu kalendārs

    Aprīlis    

Eiropas sporta nedēļas ietvaros novadā notika dažādas sporta aktivitātes

03.10.2019, 16:27

 

Riebiņu novada dome šī gada augustā saņēma apstiprinājumu projekta “Veselības un sporta nedēļas organizēšana Riebiņu novadā” īstenošanai. Projekta konkursu organizēja biedrība “Latvijas Sporta federācijas padome” kā Eiropas Sporta nedēļas nacionālais koordinators.

 

Eiropas sporta nedēļas ietvaros Riebiņu novadā no 23. līdz 28. oktobrim gan telpās, gan dabā, gan senioriem, gan jauniešiem, gan profesionāliem  un  tikai iesācējiem bija iespēja iesaistīties dažādās fiziskās aktivitātēs.

 

Nedēļa iesākās ar nūjošanas nodarbību senioriem, turpinājās ar fiziskām aktivitātēm skolēniem un jauniešiem. Tāpat jauniešiem bija iespēja iesaistīties tiesāšanā un jau otro gadu organizētajās sacensībās „Nakts orientēšanās” Riebiņu ciematā, bet futbola turnīrs norisinājās Galēnu pamatskolā. Sporta nedēļas kulminācija bija sacensības velobraucējiem „Vella rats 2019” un tā neatņemamā sastāvdaļa – veselīga uztura  meistarklase no Riebiņu vidusskolas pavāres.

 

Attēlā: Velokrosa jubilejas gadā uz starta līnijas Riebiņos kopumā stājās pussimts velosipēdistu.

 

Eiropas sporta nedēļa Latvijā šogad svinēja 5 gadu jubileju, bet velokrosa sacensības Riebiņos – 10 gadu jubileju. Apsveicam jubilārus, bet galvenokārt visus, kuri izmantoja iespēju un piedalījās sporta svētku pasākumos. Visu sporta aktivitāšu līdzfinansēšanā iesaistījās Latvijas Sporta federācijas padome un Riebiņu novada dome, organizēšanā – Riebiņu novada sporta skolotāji un Riebiņu vidusskolas brīvprātīgie. Velokrosa sacensību tezultāti pieejami ŠEIT vai Riebiņu vidusskolas mājas lapās.

 

 

 

 

 

Projekta koordinatore

Mārīte Pokšāne

Dalīties ar galeriju: