Notikumu kalendārs

    Decembris    

Pašvaldība līdzfinansēs piecus uzņēmēju projektus

03.06.2019, 13:56

 

28. maijā Riebiņu novada domē tika parakstīti līgumi ar uzņēmēju grantu projektu konkursa „Riebiņu novada jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem” uzvarētājiem, kas saņems Riebiņu novada pašvaldības finansējumu.

 

No 26. marta līdz 30. aprīlim Riebiņu novada iedzīvotājiem bija iespējams piedalīties Riebiņu novada domes rīkotajā konkursā pašvaldības finansējuma saņemšanai 2019. gadā. Projektu konkursam kopumā tika iesniegti pieci projektu pieteikumi, bet 21. maija novada domes sēdē tika apstiprināti projekta rezultāti par pašvaldības finansējumu projektiem pilnā apjomā.

 

Attēlā: 28. maijā Riebiņu novada domē notika svinīga līgumu slēgšana ar finansējuma saņēmējiem.

 

Finansējumu EUR 1320,00 apmērā saņems Sergejs Škuratovs no Silajāņu pagasta, kas iesniedza projektu “Hidrauliskā auto pacēlāja iegāde”. Projekta ietvaros paredzēts iegādāties hidraulisko auto pacēlāju, kas uzņēmējam ļaus samazināt auto remonta pakalpojumu izmaksas, kā arī uzlabot šī pakalpojuma kvalitāti.

 

Topošā pašnodarbinātā no Rušonas pagasta Laura Reitāle saņems EUR 1500,00 lielu finansējumu projekta “Bišu dravas izveide – biškopības uzņēmējdarbības uzsākšanai”. Projekta ietvaros tiks iegādāti bišu stropi, bišu saimes, biškopībai nepieciešamais inventārs un darba apģērbs, lai izveidotu bišu dravu biškopības produkcijas ražošanai un perspektīvā piedāvājot ar biškopību saistītus pakalpojumus kā, piemēram, bišu terapiju un apiterapiju.

 

Individuālais uzņēmums “Makra” un tā vadītāja Valentīna Litvjakova no Galēnu pagasta saņems pašvaldības finansējumu EUR 1500,00 apmērā projekta “Ieguldījumi IU Makra attīstībā” realizācijai. Tā ietvaros uzņēmēja ar projektā iegūtajiem finanšu līdzekļiem plāno uzstādīt aukstumkameru vienā no uzņēmuma telpām, iekārtojot gaļas izstrādājumu uzglabāšanas vietu, tā palielinot ražošanas efektivitāti un apjomu.

 

Saimnieciskās darbības veicējs Aigars Kondavnieks no Rušonas pagasta saņems EUR 769,60 lielu finansējumu projekta “Produktu noieta palielināšana un izdevumu optimizēšana” realizācijai. Projekta iesniedzējs paredzējis iegādāties vieglā automobiļa piekabi, lai atvieglotu un ievērojami uzlabotu saimnieciskās darbības veikšanu, samazinot materiālu un izgatavotās produkcijas transportēšanas izmaksas un laiku. Uzņēmējs piedāvā jaunus un unikālus risinājumus koksnes izmantošanā. Tiek ražoti un pēc individuāliem pasūtījumiem izgatavoti dažādi koka aksesuāri, suvenīri, apbalvojumi un medaļas sporta pasākumiem, kā arī ir uzkrāta pieredze attīstošo koka rotaļlietu izgatavošanā.

 

Finansējums EUR 1500,00 apmērā piešķirts saimnieciskās darbības veicējam no Rušonas pagasta – Renāram Valdonim projekta “Pārvietojamais kubls uz piekabes” realizācijai. Uzsākot saimniecības darbību, projekta ietvaros tiks iegādāta koka kubla ar iebūvētu polipropilēna vannu, LED apgaismojumu un aeromasāžas sistēmu, kā arī piekabes platforma kublas transportēšanai. Pārvietojamā kubla/burbuļvanna izmantojama jebkurā gadalaikā un laikapstākļos un tās mobilitāte nodrošinās plašāku klientu loku un šī produkta/ pakalpojuma pieejamību.

 

Apstiprināto projektu kopsumma ir EUR 10 694,22,  no kuras pašvaldības finansējums ir EUR 6589,60. Granta saņēmējiem projekts jārealizē laika posmā no 2019. gada maija līdz 2019. gada novembrim. Riebiņu novada dome vēl veiksmi un panākumus projektu īstenošanā.

 

Arnita Znotiņa,

projektu vadītāja

Dalīties ar galeriju: