Notikumu kalendārs

    Aprīlis    

Tiek ieviesti satiksmes ierobežojumi!

08.11.2018, 14:01

 

 

No 2018. gada 9. novembra  pakāpeniski tiek ieviesti smagsvara autotransporta satiksmes ierobežojumi, uzstādot ceļa zīmes Nr. 312 „Masas ierobežojums 10 t” uz Riebiņu novada pašvaldības autoceļiem.

 

Smagsvara autotransporta ierobežojumi tiek ieviesti pamatojoties uz MK noteikumiem Nr. 456 „Noteikumi par autoceļu valsts aizsardzību un kārtību, kādā ieviešami transportlīdzekļu satiksmes aizliegumi un ierobežojumi” līdz ar laikapstākļiem (rudens lietavas) un, lai novērstu autoceļu bojājumus.

 

Autotransporta satiksmes ierobežojumi tiek ieviesti uz nenoteiktu laiku (galējais laiks līdz pastāvīgam ziemas sasalumam). Iestājoties labvēlīgiem klimatiskajiem apstākļiem (sals vai sauss saulains laiks) ierobežojumi uz noteiktu laiku var tikt atcelti.

 

Atgādinām: pa visiem autoceļiem bez ierobežojuma atļauts pārvietoties operatīvajiem transportlīdzekļiem; nekādas speciālās atļaujas kravu izvešanai šķīdoņa laikā pa ceļiem, kur noteikti ierobežojumi, netiek izsniegtas (izņemot svaigpiena pārvadājumiem); satiksmes ierobežojumu ievērošanu kontrolēs Riebiņu novada atbildīgās amatpersonas sadarbībā ar novada kārtībniekiem un Valsts policiju.

 

Sīkāka informācija par satiksmes ierobežojumiem pieejama pa tālr. 65324378.

Dalīties ar galeriju: