Notikumu kalendārs

    Jūnijs    

Noskaidroti pludmales volejbola turnīra „Jāņi 2017” uzvarētāji

29.06.2017, 11:19

 

Nu jau par labu tradīciju kļuvušas pludmales volejbola sacensības, kas norisinās Riebiņu novadā ap Līgo un Jāņu svētkiem. Šogad sacensību dalībnieki tika aicināti piedalīties pludmales volejbola turnīrā „Jāņi 2017” 25. jūnijā. Patīkami, ka pieteicās kupls dalībnieku pulks – 9 komandas, tostarp viens meiteņu duets.

 

Atbilstoši nolikumam komandas tika ielozētas divās apakšgrupās, kur, savstarpēji cīnoties, tika noskaidrotas katras grupas trīs spēcīgākā vienības. 1/4 finālā tika noskaidrotas komandas, kas turpinās dalību turnīrā. Stabulnieku puišu duets „RADAZIOLA” pārspēja ciemiņus no Viļāniem – komandu „DZIRNAVAS”, kurā kopā spēlē tēvs un dēls. Savukārt ciemiņi no Jersikas – komanda „LMS” pārspēja vietējos volejbola spēlētājus no Riebiņiem – komandu „BEZ SAULESBRILLĒM”.

 

Savukārt pusfinālā zaudējumus piedzīvoja komandas „RADZIOLA” un „LMS”, kas piekāpās attiecīgi – „VILCĀNS/KRAUPŠA” un komandai „PIPARIŅŠ”.

 

Spēlē par III vietu ciemiņus no Jersikas apspēlēja Stabulnieku puiši, izcīnot bronzas godalgas. Savukārt par aizraujošu finālu bija parūpējušās komandas „VILCĀNS/KRAUPŠA” un „PIPARIŅŠ”, kas cīņā par I vietu atdeva visus spēkus. Diemžēl, taču komandas „VILCĀNS/KRAUPŠA” spēlētājs spēles karstumā guva savainojumu, kādēļ nācās atzīt komandas „PIPARIŅŠ” pārākumu.

 

 

Godalgoto vietu ieguvēji saņēma novada domes medaļas un kausus. Ievērojot tradīcijas, jau 23. jūlijā sāksies vairāku posmu volejbola sacensības „Riebiņi 2017”, kā arī sezonas noslēguma sacensības augusta beigās – „Vasara 2017”.

 

Ar sacensību nolikumiem un norises vietām var iepazīties pašvaldības vietnē http://riebini.lv/lv/sidemenu/nozares/sports/sacensibu-nolikumi

 

Sabiedrisko attiecību speciālists

Rolands Naglis

 

 

Attēlā: Pludmales volejbola turnīra „Jāņi 2017” godalgotās vietas ieguvušie pludmales volejbola dueti (no kreisās): Atis Litavnieks/Guntis Belkovskis, Jānis Sola/Dainis Gorins un Rihards Vilcāns/Ričards Kraupša

Dalīties ar galeriju: