Notikumu kalendārs

    Jūnijs    

Rekordliels dalībnieku skaits pavasara krosā ar Anitu Kažemāku Riebiņos

24.05.2017, 11:00

 

Lieliska atmosfēra, brīnišķīgi laikapstākļi – visu priekšnosacījumi, lai brīvdienas Riebiņos tiktu aizvadītas sportiskā gaisotnē. Jau trešo gadu pēc kārtas notika „Pavasara kross ar Anitu Kažemāku”. 20. maijā pie Riebiņu vidusskolas pulcējās sportisti no Preiļiem, Līvāniem, Ludzas, Viļāniem, Vārkavas, Feimaņiem, Rušonas, Vaboles un Rīgas.

 

Šogad esam arī sasnieguši dalībnieku skaita pieaugumu – kopumā 123 sportisti stājās uz starta līnijas. Skrējiens notika pa Riebiņu ielām, takām un celiņiem, iekļaujot gan zemes ceļu, gan pļavas taciņas, gan asfaltu un bruģi. Sportisti startēja trīs dažādās distancēs 1000m, 3000m un 6000m atbilstoši savai vecuma grupai.

 

Lai pēc finiša sportisti uzņemtu iztērētas ogļhidrātu rezerves, par to bija parūpējies SIA „Preiļu Siers”, tādēļ katram finišētājam tika sieriņš „Mazulis”. Arī siltie laika apstākļi mūs lutināja, bet par atveldzēšanos finišā parūpējas Venden ūdens.

 

Sportisti tika apbalvoti vecuma grupās un saņēma sarūpētās balvas no Adidas Latvija, bet kopvērtējuma labākajiem dāvanu kartes no veikala 42KM, kā arī īpaša dizaina medaļas un diplomus, ko sarūpēja Riebiņu novada dome.

 

6000 m kopvērtējuma uzvarētāji – Jeļizaveta Puzāne un Pēteris Trubačs, 3000 m kopvērtējuma uzvarētāji – Izle Borbale un Rainers Trubačs un 1000 m kopvērtējuma uzvarējāti Rebeka Kalniņa un Markuss Kušarovs. Ģimenes stafetē ātrākā bija Kaļvas ģimene, kas saņēma Guntara Ormaņa piemiņas balvu.

 

Pēc sacensībām Riebiņu vidusskolas pavāres parūpējas par garšīgu putru un tēju. Bet lai diena būtu vel aktīvāka, tika noskaidroti arī precīzākie soda metienu uzvarētāji.

 

Jāpiebilst, ka ar šī gada skrējiena sacensību rezultātiem var iepazīties pašvaldības vietnē http://riebini.lv/lv/sidemenu/nozares/sports/sacensibu-nolikumi un aplūkot fotogrāfijas http://riebini.lv/lv/sidemenu/foto-un-video-galerija/2017-gads

 

Paldies Riebiņu vidusskolas skolēniem par aktīvu iesaistīšanos, veicot organizatoriskos darbus. Paldies laika tiesnešiem Gundaram Upeniekam un Skaidrītei Vulānei. Paldies sekretariātam. Un paldies idejas autoriem un pasākuma līdzautoriem Mārītei Pokšanei un Rolandam Naglim. Tiekamies jau nākošgad!

 

Ar cieņu,

Anita Kažemāka

Dalīties ar galeriju: