Notikumu kalendārs

    Septembris    

Jaunumi

Miķeļdienas tirgus Stabulniekos

20.09.2010, 11:22

25. septembrī plkst. 9:00 pie Stabulbnieku KN Miķeļdienas amatnieku tirgus. Aicināti visi pārdot un pirkt gribētāji. Bet plkst. 20:00 Stabulnieku KN Miķeļdienas groziņu balle ar lotoreju un atrakcijām. Dalības maksa - 1 lats. Pieteikšanās pa tālruni 26166660. Lasīt vairāk...

Velokrosa "Vella rats 2010" rezultāti

20.09.2010, 10:14

Ar pussimts dalībnieku piedalīšanos aizritējušas Riebiņu vidusskolas sadarbībā ar Riebiņu novada domi organizētās velokrosa sacensības „Vella rats 2010”, kurā startēja dalībnieki no Riebiņu, Preiļu, Viļānu un Aglonas novada. Sacensību rezultāti skatāmi šeit

Lasīt vairāk...

Par vēlēšanu iecirkņu darba laikiem

18.09.2010, 11:10

Sākot ar 22.09.2010. uzsāk darbu Riebiņu novada vēlēšanu iecirkņi. Šajās 10 dienās līdz vēlēšanām komisijas locekļi pieņem rakstveida pieteikumus no tiem vēlētājiem vai viņu pilnvarotajām personām, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar ierasties vēlēšanu telpās, un reģistrē tos pieteikumu žurnālā balsošanai vēlētāju atrašanās vietā.

Iecirkņos vēlētājiem pieejamas arī priekšvēlēšanu programmas, visi vēlēšanu apgabalā pieteikto kandidātu saraksti un Saeimas vēlēšanu likumā norādītās ziņas par deputātu kandidātiem.

Atšķirībā no iepriekšējām vēlēšanām, Riebiņu novadā diviem iecirkņiem ir mainījušās to atrašanās vietas: Rušonas vēlēšanu iecirknis tagad atrodas Kastīrē, Rušonas pamatskolā, aktu zālē (līdz vēlēšanām pagasta telpās); Sīļukalnā vēlēšanu iecirknis atkal atradīsies kultūras namā.

Sīkāk vēlēšanu iecirkņu atrašanās adreses, kontakttālruņus un darba laikus var apskatīt CVK mājas lapā http://www.cvk.lv/cgi-bin/wdbcgiw/base/komisijas2010.Novadu_dlaiki.iec?apg=3&novad=7663&apgab_nos=Latgales&dr=1

 

Riebiņu novada VK priekšsēdētājs
I. Kalvāns

Lasīt vairāk...

Tiek organizēts seminārs

14.09.2010, 17:14

Biedrība "Preiļu rajona partnerība" šī gada 28. septembrī plkst. 11:00 Riebiņu novada Galēnu kultūras nama zālē rīko semināru par tēmu "LEADER ass atbalsta pasākumi un ieviešanas kārtība 2010. gadā, Preiļu rajona partnerības darbības teritorijā". Tiek aicināti visi interesenti.

Semināra programma Lasīt vairāk...

Novada futbola turnīrs 2010

10.09.2010, 19:42

Šī gada 18. septembrī Dravnieku pamatskolas stadionā startēs tradicionālās Riebiņu novada futbola sacensības. To sākums plkst. 10:00, pieteikšanās pie sacensību organizatora Ilgvara Kalvāna pa tālruni (28892132). Sacensību nolikums. Lasīt vairāk...

Lauku atbalsta dienests uzsāk pasākuma „Agrovide” apakšpasākuma “Erozijas ierobežošana” iesniegumu pieņemšanu

08.09.2010, 21:31

Lauku atbalsta dienests (LAD) aicina lauksaimniekus, kuri 2006.gadā ir uzņēmušies saistības saskaņā ar Lauku attīstības plāna (LAP) pasākuma “Agrovide” apakšpasākuma “Erozijas ierobežošana” nosacījumiem, pieteikties atbalsta saņemšanai.

No 1. septembra reģionālās lauksaimniecības pārvaldes (RLP), ņemot vērā LAD rīcībā esošo informāciju par pieteiktajiem platību maksājumiem, nodrošinās lauksaimniekus ar datiem, kuri nepieciešami iesnieguma aizpildīšanai. Lauksaimniekus, kuri pieprasīs šādu informāciju, RLP darbinieki aicinās uzrādīt LAD klienta reģistrācijas numuru.

Maksājuma saņemšanai apakšpasākuma ietvaros līdz 2010.gada 4.oktobrim RLP jāiesniedz aizpildīts iesniegums – “Pasākuma “Agrovide” apakšpasākuma “Erozijas ierobežošana” iesniegums 2010.gadā”. Papildus jāiesniedz arī lauku bloku kartes ar precīzi iezīmētām lauka platībām.

Atgādinām, ka 2010.gads ir pēdējais saistību izpildes gads periodā 2006.-2010. Informējam, ka šajā apakšpasākumā turpmāk atbalsta sniegšana netiek plānota.

Erozijas ierobežošanas mērķis - veicināt erozijas samazināšanu, palielinot veģetācijas noklāto platību proporciju lauksaimniecībā izmantojamās zemēs, kā arī veicināt augu barības vielu saglabāšanos augsnē.

Sīkāka informācija par apakšpasākumu atrodama LAD mājas lapā – www.lad.gov.lv - ES atbalsta sadaļā ES atbalsts / Tiešie maksājumi.

Lasīt vairāk...

Tēvu dienas pasākums Rušonas pamatskolā

08.09.2010, 13:54

Tēt...Uz Tavām stiprām rokām balstās pasaule...

Būsiet mīļi gaidīts Rušonas pamatskolas zālē šī gada 10. septembrī plkst. 14:00 TĒVU dienai veltītajā pasākumā. Atliksim malā uz stundiņu rūpes un darbus un izbaudīsim svētku noskaņu grupas "Latgales dāmu POPS" sabiedrībā.

Ceram uz Jūsu atsaucību. Ar cieņu, Rušonas pamatskolas skolotāju kolektīvs.  Lasīt vairāk...

Biedrība "Preiļu rajona partnerība" uzsāk vietējās attīstības stratēģijas 2009.- 2013. gadam īstenošanu

07.09.2010, 09:07

Biedrība „ Preiļu rajona partnerība” uzsāk vietējās attīstības stratēģijas 2009.- 2013.gadam īstenošanu. Stratēģijas īstenošanai 2010. gada II kārtai pieejamais finansējums LVL: 64832.83. Otrā projektu iesniegšanas kārta tiek paredzēta no 15.septembra līdz 15. oktobrim plkst. 17.00. biedrības birojā Kooperatīva -6, Preiļi, LV-5301.

Sīkāk lasi šeit Lasīt vairāk...

Vella rats 2010

30.08.2010, 16:14

Riebiņu vidusskola sadarbībā ar Riebiņu novada domi šī gada 10. septembrī aicina piedalīties velo krosa sacensībās "Vella rats 2010".Sacensību afiša un nolikums. Lasīt vairāk...

Atbalsta komplekts – valsts un pašvaldību pabalstu saņēmējiem

30.08.2010, 15:52

Bezmaksas piedāvājums. Atbalsta komplekts - valsts un pašvaldību pabalstu saņēmējiem.Komplekts ietver:
Norēķinu kontu - bērnu pabalsta, bezdarbnieku pabalsta, garantētā minimālā ienākuma maksājuma un citu regulāro pabalstu saņemšanai;
norēķinu karti VISA Dižkarte ar īpašu atlaižu programmu – www.dizkarte.lv 
Online banku – komunālo pakalpojumu un citu rēķinu apmaksai;
Mobilā banka un/vai Telefonbanka (pēc izvēles) – regulārai informācijai par konta stāvokli.

 

Šis piedāvājums ir aktuāls daudziem, jo nodrošina bērnu pabalsta, bezdarbnieku pabalsta, garantētā minimālā ienākuma maksājuma un citu regulāro pabalstu saņemšanu.

Atbalsta komplekta priekšrocība – pirmajā lietošanas gadā tam netiek piemērota gada maksa. Turpinot saņemt pabalstu, komplekta gada maksa nākamajā gadā ir tikai 1,50 LVL.

Ar norēķinu karti VISA Dižkarte ir iespēja izņemt  kaidru naudu bez komisijas maksas 197 Krājbankas un citu banku, tostarp Citadeles, SEB bankas, Swedbank, DnB Nord, GE Money bank, Latvijas Hipotēku un zemes bankas bankomātos – kopskaitā vairāk nekā 1150 bankomātos visā Latvijā.

Riebiņu novada iedzīvotāji Atbalsta komplektam var pieteikties Riebiņu novada domes sociālajā dienestā vai jebkurā klientu apkalpošanas centrā visā Latvijā, līdzi ņemot pasi.

Vairāk par bankas pakalpojumiem – www.krajbanka.lv vai zvanot uz info tālruni: 67092020.

Lasīt vairāk...

Satiksmes regulēšanu Latgalē 1. septembrī uzņemsies kolorītie policisti – Vilks, Ezis, Zaķis un Kaķis

26.08.2010, 11:13Ar joni tuvojoties aktīvajam un uz ielām ar bērniem piepildītajam 1.septembrim, Valsts policija izstrādājusi īpašu stratēģiju savai darbībai septembra sākumā.

Pateicoties Latvijas-Lietuvas programmas projekta "LATLIT TRAFFIC" darbībai, ne tikai Rīgā, bet arī Latgalē un kaimiņu pierobežas rajonos Lietuvā jau otro gadu sadarbībā ar pašvaldībām un Valsts policiju 1. septembra satiksmes drošības kampaņā „Drošs ceļš uz skolu" iesaistās arī speciāli dzīvnieku tērpos tērpti policisti.

Kā informē Eiroreģiona "Ezeru zeme" Latvijas biroja vadītāja un LATLIT TRAFFIC projekta vadītāja Ilze Stabulniece, šī akcija notiek Višķos, Špoģos, Ludzā, Krāslavā, Aglonā, Līvānos, Rēzeknē, Viļānos, Maltā, Riebiņos, kā arī Lietuvas pilsētās: Zarasos, Utenā, Ignalinā, Anīkščos, Visaginā un Kupišķos.

Šie dzīvnieku tērpos tērpti policisti: bebrs, ezis, lācis, zaķis, kaķis, vāvere un vēl līdzīgi desmit personāži 1.septembrī apmeklēs skolas, bērnudārzus un arī darbosies uz ielas, palīdzot šķērsot ielas gājējiem.

Šo kolorīto un draudzīgo policistu dalība satiksmes regulēšanā pievērš gan gājēju, gan arī autobraucēju uzmanību satiksmes noteikumu ievērošanai.

Ludzas policists Vērsis plāno darboties ne tikai 1. spetembrī, bet tāpat kā iepriekšējā sezonā – visa gada garumā, iesaistot arī jauniešu klubu "Lietussargs", darbojoties mākslas un mūzikas skolās, apmeklējot lauku skolas novadā, organizējot dažādas tematiskas tikšanās.

Lietuviešu pilsētas Zarasi policists Ezis esot piedalījies rallija sacīkstēs, viņš plāno strādāt gan 1., gan 2.setpembrī skolās un bērnudārzos.

Bet Daugavpils novada Višķu pagasta policists Vilks plāno apmeklēt arī baznīcu, lai uzrunātu draudzi ievērot satiksmes noteikumus.

Savukārt Riebiņu policists ezis 1. septembrī apmeklēs Riebiņu vidusskolu un pirmskolas izglītības iestādi „Sprīdītis”, lai stāstītu par drošību uz ceļiem un par satiksmes noteikumu ievērošanu.

 

Ilze Kudiņa,

projekta LLI – 006 „LATLIT TRAFFIC” koordinatore Riebiņu novadā

Lasīt vairāk...

Darba devēji tiek aicināti apmeklēt bezmaksas seminārus Rēzeknē

19.08.2010, 15:04

Latvijas Darba devēju konfederācija (turpmāk - LDDK) aicina Rēzeknes pilsētas un tuvāko novadu darba devējus piedalīties bezmaksas apmācībās uzņēmuma un pašvaldību vadības prasmju pilnveidei. Tuvākā trīs dienu apmācību programma „Divpusējais un trīspusējais sociālais dialogs un cilvēkresursu vadība” sāksies 10.septembrī.

Sīkāk skatīt šeit Lasīt vairāk...

1596-1608 no 1699 jaunumiem

1 2 3 4

...

133 134 135

...

142