Notikumu kalendārs

    Janvāris    

Jaunumi

Teātra izrāde Rušonas KN

25.01.2019, 19:00

Grāmatas “Kas bez iuzu – tys bez bādys” prezentācija Sīļukalnā

02.02.2019, 19:00

2. febralī 19.00 stuņdēs Seiļukolnā gruomotys “Kas bez iuzu – tys bez bādys” prezentaceja! 
Piec tam - doncuošona! 
Vaira: http://www.lakuga.lv/…/jauna-juku-gruomota-kas-bez-iuzu-t…/…

Lasīt vairāk...

Aicinām pieteikties vērienīgākajam Fizikas gada notikumam – “FIZMIX Eksperiments” konkursam!

21.01.2019, 16:53

 

No 21. janvāra Latvenergo aicina pamatskolēnus un skolotājus pieteikties Fizikas gada vērienīgākajam notikumam – “FIZMIX Eksperiments” konkursam, kas noslēgsies ar Latvijas fizikas svētkiem 11. maijā. Valsts izglītības satura centrs 2018./2019. mācību gadu pasludinājis par Fizikas gadu, tādējādi pievēršot pastiprinātu uzmanību fizikas apguvei. Konkurss, kā galvenais Fizikas gada notikums, popularitātē audzis ik gadu, pērn sasniedzot rekordlielu komandu pieteikumu skaitu – katra ceturtā Latvijas skola.

 

“Fizikas gadā īpaši jānovērtē skolotāju loma fizikas apgūšanā. Tā kā fizika nav priekšmets, kuru var apgūt bez priekšzināšanām jebkurā vecumā, ir būtiski, ka interese par to tiek raisīta jau pamatskolā. Konkurss “FIZMIX Eksperiments” ir svarīgs skolotāju un skolēnu atbalsts mācību procesā, jo caur aizraujošu konkursu, kurā var iegūt zināšanas un arī vērtīgas balvas, bērni saglabā interesi par šo priekšmetu. Skolotāji tic, ka dalība konkursā var kļūt par skolēna karjeras izvēles pagrieziena punktu, un to pierāda arvien pieaugošais komandu pieteikumu skaits,” stāsta AS “Latvenergo” izpilddirektors Āris Žīgurs.

 

Lai piedalītos konkursā, līdz 8. februārim www.fizmix.lv/eksperiments portālā jāreģistrē komanda, kurā ir  pieci 8. un/vai 9. klašu skolēni un viens skolotājs-konsultants. No 11. februāra līdz 22. martam norisināsies atlases neklātienes kārta, kurā būs jāveic aizraujoši uzdevumi un jākrāj punkti, lai iekļūtu konkursa finālā Rīgā, kas notiks 11. maijā FIZMIX fizikas festivāla laikā. Iepazīties ar konkursa nolikumu iespējams šeit: https://www.fizmix.lv/eksperiments/nolikums. Konkursā uzvarēs 7 komandas, kas saņems vērtīgas balvas no sadarbības partneriem un iegūs ceļazīmi uz piedzīvojumiem bagātu vasaras nometni.

 

Šogad un turpmāk “FIZMIX Eksperiments” skolēnus aicinās padziļināti pētīt kādu fizikas elementu. Par šī gada centrālo tēmu izvēlēts LAIKS - galvenais mērīšanas sistēmas elements un viens no fizikas pamatelementiem. Laiks vienmēr ir bijis konstants, bet mūsdienās tas ir ieguvis teju paradoksālu nozīmi. Straujāka ikdiena un spraigāka dzīve arvien biežāk liek uzdot jautājumu “Kur pazūd laiks?”. Atbildes tiks meklētas konkursa 24. sezonā.

 

“FIZMIX Eksperiments” konkurss arī šogad tiks pielīdzināts atklātajai mācību olimpiādei, kas sniedz iespēju skolēniem un skolotājiem saņemt novērtējumu par konkursā ieguldīto darbu savās pašvaldībās.

 

Par erudīcijas konkursu

Latvenergo rīkotais fizikas erudīcijas konkurss norisināsies 24. reizi, pulcējot komandas no katras ceturtās Latvijas skolas, kurā mācās 8. un 9. klašu skolēni. “FIZMIX Eksperiments” konkursa mērķis ir veicināt jauniešu interesi par eksaktajiem priekšmetiem, it īpaši fiziku, lai nākotnē rosinātu vēlmi apgūt inženiertehniskās profesijas. Ar “FIZMIX Eksperiments” konkursa palīdzību gan skolotāji, gan skolēni var pārliecināties, ka fizika nav tikai sarežģīta teorija, bet tā eksistē mums visapkārt un var būt aizraujoša. Vairāk par konkursa norisi iespējams lasīt www.fizmix.lv/eksperiments 

 

Papildu informācijai

Patrīcija Pārpuce

Konkursa koordinatore      

Tālr.: 67242503; 26552691

E-pasts: info@eksperiments.lv

 

Ivita Bidere                                                                                 

AS “Latvenergo”

Preses sekretāre

Tālr.: 67728809; 29279158

ivita.bidere@latvenergo.lv

Lasīt vairāk...

Valentīndienas balle Riebiņos

16.02.2019, 22:00

Radošo darbu izstāde

14.01.2019, 11:26

Draugu ziemas danči Stabulniekos

02.02.2019, 19:00

Kur saņemt medicīnisko palīdzību gripas epidēmijas laikā

17.01.2019, 10:24

 

Tā kā Slimību profilakses un kontroles centrs ir izziņojis gripas epidēmijas sākumu no 2019. gada 15. janvāra, Nacionālais veselības dienests (NVD) informē par medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām ar gripu saslimušajiem iedzīvotājiem.

 

Ja ir radušās aizdomas par saslimšanu ar gripu, vispirms iedzīvotāji tiek aicināti telefoniski sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai pārrunātu labāko risinājumu palīdzības saņemšanai – kādus atveseļošanās pasākumus veikt mājas apstākļos vai ieteicamāk apmeklēt ģimenes ārsta praksi jeb ar ģimenes ārstu vienoties par mājas vizīti. Akūtā gadījumā iespējams arī vērsties pie sava ģimenes ārsta “akūtajā stundā” – pieņemšanas laikā pacientiem ar akūtām saslimšanām bez iepriekšēja pieraksta. Lauku teritorijās iedzīvotāji var zvanīt arī uz feldšerpunktiem.

 

Jānorāda, ka gripas epidēmijas laikā no valsts budžeta līdzekļiem tiek apmaksātas ģimenes ārstu mājas vizītes pie gripas slimniekiem. Šiem pacientiem par vizīti jāmaksā tikai valstī noteiktais pacienta līdzmaksājums* – 2,85 eiro. NVD atgādina, ka ģimenes ārstu mājas vizīti var pieteikt katru darba dienu līdz vismaz plkst. 15:00, un veselības aprūpes pakalpojumus ģimenes ārsti sniedz savas darbības pamatteritorijā. Ģimenes ārsts var nodrošināt pakalpojumus savā praksē reģistrētam pacientam arī ārpus savas darbības pamatteritorijas, ja ģimenes ārsts ir vienojies ar pacientu par mājas vizītes veikšanu.

 

Ārpus ģimenes ārstu darba laika medicīniskus padomus var saņemt, zvanot uz valsts Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001 (darba dienās no plkst. 17:00 līdz 8:00, savukārt brīvdienās visu diennakti). Ar tālruņa speciālistiem iedzīvotāji ir aicināti sazināties arī gadījumos, kad ir šaubas, vai palīdzība nepieciešama steidzamā kārtā.

 

Latvijas pilsētās valsts apmaksātu medicīnisko palīdzību var saņemt pie dežūrārstiem, kuri sniedz medicīniskas konsultācijas ģimenes ārsta kompetences ietvaros. Dežūrārsts ir arī tiesīgs atvērt darbnespējas lapu un izrakstīt zāļu receptes. Savukārt ārpus Rīgas un lielajām pilsētām iedzīvotājiem palīdzību sniedz steidzamās medicīniskās palīdzības punktos un  uzņemšanas nodāļās slimnīcās.

 

Savukārt, ja gripas saslimšanas dēļ veselības stāvoklis ir būtiski pasliktinājies un ir apdraudēta cilvēka veselība vai dzīvība, palīdzību sniedz slimnīcu uzņemšanas nodaļas, atsevišķās pilsētās arī steidzamās medicīniskās palīdzības punktos.

 

Lai gripas epidēmijas laikā mazinātu profilaktisko un regulāro apskašu saņēmēju plūsmu ģimenes ārsta praksē, iedzīvotāji aicināti pārdomāti plānot vizītes pie ģimenes ārsta profilaktiskās apskates saņemšanas un hronisko slimību dinamiskās novērošanas gadījumos, ja vien nav radušās aizdomas par hroniskās slimības paasinājumu.

 

Dežūrārstu darba grafiks un informācija par medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām ir pieejama NVD mājaslapas www.vmnvd.gov.lv sadaļā “Kur saņemt medicīnisko palīdzību?”.

 

 

 

 

*Pacienta līdzmaksājums nav jāveic no pacienta līdzmaksājuma atbrīvotajām iedzīvotāju grupām. Piemēram, bērniem līdz 18 gadiem, 1. grupas invalīdiem, trūcīgām personām, politiski represētām personām u.c.

 

Informāciju sagatavoja:                                                                          

Agnese Jasenoviča

Nacionālā veselības dienesta

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece

Tālr.: 67043787

Lasīt vairāk...

Aicinām pieteikties 2019./2020. mācību gada Vītolu fonda administrētajām stipendijām

01.03.2019, 10:21

 

Ja esi centīgs un mērķtiecīgs, ja esi guvis labus un teicamus vērtējumus mācību darbā, ja esi iesaistījies sabiedriskajās aktivitātēs gan skolā, gan ārpus tās, arī tu vari kļūt par Vītolu fonda administrēto stipendiju saņēmēju!

 

Vidusskolu, ģimnāziju 12. klašu skolēni un vidējo profesionālo izglītības iestāžu beidzēji no 2019. gada 15. janvārim līdz 1. martam ir aicināti pieteikties Vītolu fonda administrētajām stipendijām 2019./2020. mācību gadam, kas paredzētas Latvijas augstskolās studējošiem jauniešiem.

 

Lai pretendētu uz kādu no stipendijām, kandidāta vidējai atzīmei jābūt 7,5 balles un augstākai, kā arī jāatbilst vismaz vienam no kritērijiem: bārenis, audzina viens no vecākiem, ir no daudzbērnu ģimenes, ir trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes statuss, sasniegti izcili panākumi mācību olimpiādēs.

 

Piesakoties stipendijām, kandidātam jāaizpilda pieteikuma anketa Vītolu fonda mājaslapā http://www.vitolufonds.lv/pieteiksanas-stipendijai un jāiesniedz nepieciešamie dokumenti personīgi vai pa pastu.

 

Vītolu fonda administrēto stipendiju apmērs ir, sākot no 1500 eiro mācību gadā. Fonda ziedotājs nosaka, kurai nozarei stipendiju vēlas piešķirt un cik liela summa stipendijā tiks izmaksāta.

 

2018./2019. mācību gadā ar stipendiju atbalstu studē 712 jaunieši, stipendijās tiks izmaksāts vairāk nekā 1 181 895 eiro. Vītolu fonds administrē vairāk kā 200 Latvijas uzņēmumu, organizāciju, fondu, privātpersonu ziedojumus no Latvijas, Amerikas, Lielbritānijas, Kanādas, Austrālijas, Venecuēlas, Horvātija, Vācijas un Zviedrijas. Kopš 2002. gada stipendiju ir saņēmuši vairāk nekā 3 500 jauniešu no visiem Latvijas novadiem. Daļa no viņiem ir atgriezušies fondā kā ziedotāji, īstenojot fonda vēlējumu: “Ar izglītību dzīvē sasniegt tādu līmeni, lai varētu nākotnē palīdzēt citiem.”

 

Dokumentu iesniegšanas termiņš: 15.01.2019. – 01.03.2019. (pasta zīmogs)

 

Vītolu fonds

www.vitolufonds.lv

Lasīt vairāk...

Riebiņu novada Galēnu pagastā komersantiem nepieciešamās publiskās infrastruktūras izveide turpināsies arī 2019. gadā

17.01.2019, 10:18

 

Riebiņu novada dome 2019. gadā turpinās realizēt Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 3.3.1.specifiskā atbalsta mērķa “Palielināt privāto investīciju apjomu reģionos, veicot ieguldījumus uzņēmējdarbības attīstībai atbilstoši pašvaldību attīstības programmās noteiktajai teritoriju ekonomiskajai specializācijai un balstoties uz vietējo uzņēmēju vajadzībām” trešās projektu iesniegumu atlases kārtas “Ieguldījumi uzņēmējdarbībai nozīmīgā infrastruktūrā pašvaldībās, kuras nav nacionālas vai reģionālas nozīmes attīstības centru pašvaldības” projektu Nr.3.3.1.0/16/I/013 „Komercdarbības teritoriju un to nepieciešamās publiskās infrastruktūras attīstība Riebiņu novada Galēnu pagastā” pabeidzot iesāktās aktivitātes,t.i . autoceļu Gribolva –Apšu mājas pārbūve  0.00-1,00 km, Gribolva –z/s Liepas pārbūve 0.00-0.40 km, Gribolva –Vecbeči pārbūve 0.00-0.45 km ceļa klātnes pārbūve, kā arī jaunas aktivitātes kā autoceļa Gribolva –Vecbeči pārbūve 0.45-0.82 km ceļa klātnes pārbūve asfaltbetona seguma ieklāšana, aprīkojuma un satiksmes organizācijas un labiekārtošanas darbu veikšana, būvuzraudzība, autoruzraudzība, projekta vadība.

 

Projekta Nr.3.3.1.0/16/I/013 „Komercdarbības teritoriju un to nepieciešamās publiskās infrastruktūras attīstība Riebiņu novada Galēnu pagastā” mērķis ir izveidot vidi komercdarbības attīstībai Riebiņu novada Galēnu pagastā, veicot satiksmes infrastruktūras uzlabošanu, tā paaugstinot novada ekonomisko izaugsmi un darba vietu radīšanu. Projekta ietvaros  tiks veikta tehniskā projekta izstrāde, ceļa seguma pārbūve  Galēnu pagasta pašvaldības autoceļu ceļa posmiem -autoceļš Nr.16 Gribolva - Apšu mājas km 0.00-1.00 pārbūve, autoceļa Nr.27 Gribolva - z/s Liepas km 0.00-0.40 pārbūve un autoceļa Nr. 30 Gribolva - Vecbeči km 0.00-0.82, asfaltbetona seguma ieklāšana, aprīkojuma un satiksmes organizācijas un labiekārtošanas darbu veikšana, būvuzraudzība, autoruzraudzība, projekta vadība.  Projekta mērķa grupa ir mazie (sīkie) vai vidējie komersanti.

 

 

Projekta rezultātā:

 1.Izstrādāts Riebiņu novada Galēnu pagasta pašvaldības autoceļu Nr.16 Gribolva - Apšu mājas km 0.00-1.00, Nr.27 Gribolva - z/s Liepas km 0.00-0.40 un Nr. 30 Gribolva - Vecbeči km 0.00-0.82 pārbūve  būvprojekts.

2.Projekta ietvaros tiks veikta autoceļu Gribolva –Apšu mājas pārbūve  0.00-1,00 km, Gribolva –z/s Liepas pārbūve 0.00-0.40 km, Gribolva –Vecbeči pārbūve 0.00-0.82 km ceļa klātnes pārbūve un pielāgošana smagā transporta kustībai un piekļuvei komersantu uzņēmumiem.

3.Projekta ietvaros veikta Riebiņu novada Galēnu pagasta pašvaldības autoceļu  Nr.16 Gribolva - Apšu mājas km 0.00-1.00 pārbūves, Nr.27 Gribolva - z/s Liepas km 0.00-0.40 pārbūves, Nr. 30 Gribolva - Vecbeči km 0.00-0.82 pārbūves autoruzraudzība un  būvuzraudzība. 

4. Piesaistīts projekta vadītājs un grāmatvedis, veikta projekta vadības nodrošināšana.

5.Projekta ietvaros veikti projekta publicitātes pakalpojumi par projekta īstenošanu.

6. Projekta izmaksu un ieguvumu analīzes ziņojuma izstrādei tiks piesaistīti speciālisti ar atbilstošu kvalifikāciju un zināšanām.

 

Komersanti ir apliecinājuši, ka projekta ietvaros veiktajām investīcijām infrastruktūrā  veiks nefinanšu investīcijas pašu nemateriālajos ieguldījumos un pamatlīdzekļos savā uzņēmumā 535500.00 EUR apmērā, kā arī radīs 10 jaunas darba vietas.                

 

Projekta rezultāti ir ilgtspējīgi, tā rezultātā tiks sakārtota un pilnveidota komercdarbībai nepieciešamā infrastruktūra Riebiņu novada Galēnu  pagasta komersantu komercdarbības attīstībai, privāto investīciju apjoma palielināšanai un  darbavietu radīšanai.  

 

Projekta kopējās attiecināmās  izmaksas  ir 593717.26 EUR, no tiem: ERAF finansējums 504659.67 EUR, valsts budžeta dotācija 26717.27 EUR, pašvaldības līdzfinansējums 62340.32 EUR.  

 

Projekta īstenošanas vieta Riebiņu novada Galēnu pagasta administratīvā teritorija.

 

Projekta realizācijas periods 01.12.2017. -29.11.2019.

Lasīt vairāk...

VID aicina darba devējus līdz 2019.gada 1.februārim iesniegt informāciju par darbiniekiem izmaksātajām summām

01.02.2019, 10:16

 

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) atgādina, ka visiem darba devējiem līdz 2019.gada 1.februārim ir jāiesniedz paziņojums par fiziskajām personām izmaksātajām summām (turpmāk – paziņojums) 2018.gadā, ja darba attiecības bijušas līdz 2018.gada 31.decembrim.

 

Savlaicīga un korekta šāda paziņojuma iesniegšana ir ļoti būtiska, jo šie dati tiek izmantoti gada ienākumu deklarācijas sagataves izveidošanai un nodrošina darba ņēmējiem savlaicīgu pārmaksātā iedzīvotāju ienākuma nodokļa atmaksas procesu. Proti, ja VID ir laikus saņēmis korektu paziņojumu par fiziskajai personai izmaksātajām summām, tad, personai iesniedzot gada ienākumu deklarāciju elektroniski, šie dati deklarācijā parādīsies automātiski. Papildus norādāma būs tikai tā informācija, kas nav pieejama valsts informācijas sistēmās.

 

Ņemot vērā, ka ar 2018.gadu ieviests prognozētais mēneša neapliekamais minimums, kuru aprēķina VID, izmantojot iestādes rīcībā esošos datus, VID aicina darba devējus pārliecināties par neapliekamā minimuma un atvieglojumu par apgādībā esošajām personām pamatotu un pareizu atspoguļošanu paziņojumos.

 

Paziņojumu par fiziskai personai izmaksātajām summām[1] iesniedz šādos gadījumos:

- ja darba attiecības ar personu ir pastāvējušas līdz gada beigām;

- ja personai izmaksāti ienākumi, kas saistīti ar tās saimniecisko darbību (piemēram, maksāts par kustamā vai nekustamā īpašuma iznomāšanu, izīrēšanu u.c.);

- ja personai izmaksāti ienākumi, kas nav atbrīvoti no aplikšanas ar iedzīvotāju ienākuma nodokli, bet no kuriem nodoklis izmaksas vietā nav jāietur (piemēram, ienākumi, ko saņem likvidācijas vai reorganizācijas gadījumā u.c.);

- ja personai izmaksāti ar nodokli neapliekamie ienākumi (piemēram, izmaksātas stipendijas, apdrošināšanas atlīdzības u.c.).

Lasīt vairāk...

NVA aicina darba devējus līdz šī gada 29.janvārim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

29.01.2019, 10:04

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir bezdarbnieka praktiskā apmācība, kas ilgst 6 mēnešus: darba devējs pats sagatavo sev vajadzīgo speciālistu, saņemot no NVA dotāciju.

 

Praktiskā apmācība ietver profesionālās kompetences apgūšanu, kas atbilst pirmā, otrā vai trešā profesionālās kvalifikācijas līmeņa profesionālajai kompetencei. Praktisko apmācību neorganizē nekvalificētos un mazkvalificētos darbos.

 

Pasākuma “Apmācība pie darba devēja” īstenošanai var pieteikties komersanti, pašnodarbinātās personas, kā arī biedrības vai nodibinājumi, izņemot politiskās partijas, ārstniecības iestādes un izglītības iestādes. Pieteikums vajadzīgā darbinieka praktiskai apmācīšanai darba devējam savā NVA filiālē jāiesniedz līdz šī gada 29.janvārim.  

 

Darba devējam ir jāpiedāvā no jauna izveidota darba vieta, vai darba vietai jābūt vakantai vismaz četrus mēnešus pirms praktiskās apmācības uzsākšanas. Pēc praktiskās apmācības pabeigšanas bezdarbniekam vismaz trīs mēnešus jāturpina darbs pie tā paša darba devēja. 

 

Kā darba devēji var pieteikties?


1.solis
Jāaizpilda pieteikuma forma, kas atrodama NVA mājaslapā, un jāpievieno prasītā informācija.


2.solis
Aizpildīts pieteikums jāiesniedz vai jānosūta pa pastu tai NVA filiālei, kuras apkalpošanas teritorijā plānota praktiskā apmācība. Visu NVA filiāļu kontaktinformācija pieejama NVA mājaslapā

 

NVA filiāle līdz šī gada 29.janvārim pieņems darba devēja pieteikumu un pēcāk organizēs Aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēdi, kurā pieteikums tiks izskatīts un pieņemts lēmums apstiprināt vai atteikt darba devējam praktiskās apmācības īstenošanu. Par komisijas lēmumu NVA filiāle informēs darba devēju un, ja lēmums būs pozitīvs, aicinās piedalīties bezdarbnieku atlasē praktiskai apmācībai un slēgt līgumu par praktiskās apmācības īstenošanu.

 

Detalizētāka informācija par ESF projekta "Atbalsts bezdarbnieku izglītībai" pasākumu "Apmācība pie darba devēja", tā nosacījumiem un līdzfinansējumu izlasāma NVA interneta vietnes sadaļā “Darba devējiem”.

Lasīt vairāk...

Pasākumi, kuri vērsti uz komersantiem nepieciešamās publiskās infrastruktūras izveidi Riebiņu novada Stabulnieku pagastā ir pabeigti

11.01.2019, 15:16

 

Riebiņu novada dome ir īstenojusi Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 3.3.1.specifiskā atbalsta mērķa “Palielināt privāto investīciju apjomu reģionos, veicot ieguldījumus uzņēmējdarbības attīstībai atbilstoši pašvaldību attīstības programmās noteiktajai teritoriju ekonomiskajai specializācijai un balstoties uz vietējo uzņēmēju vajadzībām” trešās projektu iesniegumu atlases kārtas “Ieguldījumi uzņēmējdarbībai nozīmīgā infrastruktūrā pašvaldībās, kuras nav nacionālas vai reģionālas nozīmes attīstības centru pašvaldības” projektu Nr.3.3.1.0/16/I/014 “Komercdarbības atbalstam paredzētās publiskās infrastruktūras attīstība Stabulnieku pagastā, Riebiņu novadā” .

 

 

Projekta Nr.3.3.1.0/16/I/014 “Komercdarbības atbalstam paredzētās publiskās infrastruktūras attīstība Stabulnieku pagastā, Riebiņu novadā” mērķis bija izveidot vidi komercdarbības attīstībai Riebiņu novada Stabulnieku pagasta teritorijā, veicot satiksmes infrastruktūras uzlabošanu, tā paaugstinot novada ekonomisko izaugsmi un darba vietu radīšanu. Projekta ietvaros  tika veikta tehniskā projekta izstrāde, ceļa seguma pārbūve ceļa posmam 1,11 - 1,69 km, asfaltbetona seguma ieklāšana, aprīkojuma un satiksmes organizācijas un labiekārtošanas darbu veikšana, būvuzraudzība, autoruzraudzība, projekta vadība.     

 

Projekta mērķa grupa ir mazie (sīkie) vai vidējie komersanti.

 

Projekta rezultātā:

 1.Izstrādāts "Riebiņu novada Stabulnieku pagasta pašvaldības autoceļa Nr. 6 Krištobi - Meža Mičulīši  posma km 1,11 - 1,69 pārbūve"  būvprojekts.

2.Projekta ietvaros tiks veikta Stabulnieku pagasta pašvaldības autoceļa Nr. 6 Krištobi - Meža Mičulīši  posma km 1,11 - 1,69 ceļa klātnes pārbūve un pielāgošana smagā transporta kustībai un piekļuvei komersantu uzņēmumiem, kā arī transportam, kas veic saražotās produkcijas transportēšanu.

3.Projekta ietvaros veikta Riebiņu novada Stabulnieku pagasta pašvaldības autoceļa Nr. 6 Krištobi - Meža Mičulīši  posma km 1,11 - 1,69 pārbūves autoruzraudzība un  būvuzraudzība. 

4.Piesaistot  projekta vadītāju un grāmatvedi, veikta projekta vadības nodrošināšana.

5.Projekta ietvaros veikti projekta publicitātes pakalpojumi par projekta īstenošanu.

6. Projekta izmaksu un ieguvumu analīzes ziņojuma izstrādei tiks piesaistīti speciālisti ar atbilstošu kvalifikāciju un zināšanām.

 

Komersanti ir apliecinājuši, ka projekta ietvaros veiktajām investīcijām infrastruktūrā  veiks nefinanšu investīcijas pašu nemateriālajos ieguldījumos un pamatlīdzekļos savā uzņēmumā 130 000. 00 EUR apmērā, kā arī radīs 4 jaunas darba vietas.                

 

Projekta rezultāti ir ilgtspējīgi, tā rezultātā tiks sakārtota un pilnveidota komercdarbībai nepieciešamā infrastruktūra Riebiņu novada Stabulnieku  pagasta komersantu komercdarbības attīstībai, privāto investīciju apjoma palielināšanai un  darbavietu radīšanai.  

 

Projekta kopējās attiecināmās  izmaksas  ir 152941.18 EUR, no tiem: ERAF finansējums 130000 EUR, pašvaldības līdzfinansējums 16058.83 EUR, un valsts budžeta dotācija sastāda  6882.35 EUR , un neattiecināmās izmaksas 19294.72 EUR.

 

Projekta īstenošanas vieta Riebiņu novada Stabulnieku pagasta administratīvā teritorija.

 

Projekta realizācijas periods 01.12.2017. - 21.12.2018.

 

Lasīt vairāk...

1-12 no 1602 jaunumiem

1 2 3 4

...

134